!!! Pediatrzy CM VITA najlepsi w powiecie

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że cztery najwyższe miejsca w plebiscycie Kuriera Lubelskiego "HIPOKRATES 2022" na najlepszego Pediatrę w powiecie włodawskim zajęły lekarki z naszego Centrum. Bardzo dziękujemy wszystkim Pacjentkom i Pacjentom, którzy zagłosowali na swoją ulubioną panią doktor.

1 miejsce

w powiecie włodawskim

dr Milena Skrętowicz, pediatra

Ważne: pani doktor zajęła 2 miejsce w całym województwie lubelskim. Gratulujemy!

2 miejsce

w powiecie włodawskim

dr Klaudia Janocińska, pediatra

3 miejsce

w powiecie włodawskim

dr Karolina Parysek-Wójcik, pediatra

4 miejsce

w powiecie włodawskim

dr Magdalena Dubel, pediatra

Hipokrates 2022

Więcej o plebiscycie

Zdrowie dla każdego z nas jest najważniejsze. Gdy je tracimy, szukamy lekarza, któremu możemy zaufać ze względu na jego doświadczenie i podejście do pacjenta. Gdy konieczny jest zabieg, szukamy najlepszego specjalisty i chcemy, by opiekowała się nami fachowa i sympatyczna pielęgniarka. Regularnie odwiedzamy stomatologa, od którego oczekujemy, aby starannie i trwale wyleczył nasze zęby. Fizjoterapeuci dbają o naszą sprawność fizyczną. Gdy kupujemy lekarstwa w aptece, liczymy na dobrą radę farmaceuty.

Od pracowników ochrony zdrowia oczekujemy, aby byli cierpliwi, sympatyczni, pełni empatii i kultury osobistej. Tacy właśnie lekarze, pielęgniarki i położne oraz farmaceuci zostaną nagrodzeni w Plebiscycie Medycznym HIPOKRATES. Kandydatów do nagród nominowali, a teraz laureatów wybiorali Ci, którzy najlepiej znają medyków - ich pacjenci. Zaszczytne tytuły zostały przyznane najpierw w każdym mieście i powiecie, później na szczeblu wojewódzkim. Wybraliśmy także laureatów ogólnopolskiego finału.

- Największy w Polsce plebiscyt medyczny powrócił po przerwie wymuszonej pandemią koronawirusa - mówi Bogusław Kaczmarek, pomysłodawca plebiscytu. - Dzięki ofiarności i poświęceniu pracowników systemu ochrony zdrowia, przetrwaliśmy ten trudny czas. Wróciliśmy do plebiscytu i akcji redakcyjnej poświęconej służbie zdrowia w naszym regionie.

W tym roku nie zabrakło dobrze znanych elementów naszej akcji. Najpierw mieszkańcy naszego regionu nominowali do nagród pracowników systemu opieki zdrowotnej. Później rozpoczęło się głosowanie, a we wrześniu, do całego nakładu gazety dołączyliśmy specjalny dodatek, w którym zaprezentowaliśmy wszystkich kandydatów do nagród. Teraz statuetki i nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej gali, która odbędzie się w listopadzie. Gali będzie towarzyszyć debata medyczna.

Strona organizatora plebiscytu > https://kurierlubelski.pl/hipokrates-2022-za-nami-ogolnopolski-final-akcji-wybralismy-pracownikow-roku-ochrony-zdrowia/ar/c14-16485835

Post Author: CM Vita