Poradnia Neurologiczna

LEKARZE SPECJALIŚCI

dr Agnieszka WITUSIK-KALIŃSKA

SPZOZ Łęczna, Krasnystawska, – specjalista neurologii

dr Marcin PŁOWAŚ

SPZOZ Parczew – specjalista neurologii

Poniedziałki
Soboty

16:00-21:00
09:00-13:00

82 571 33 16

ZAKRES USŁUG

Usługi w ramach NFZ oraz świadczone komercyjnie. W Poradni Neurologicznej prowadzona jest diagnostyka i leczenie schorzeń układu nerwowego, do których należą zarówno choroby centralnego układu nerwowego (mózgu i rdzenia kręgowego), jak również choroby nerwów obwodowych (neuropatie, rwa kulszowa, itp.). W poradni leczone są dolegliwości związane z bólem głowy, migrenami, zaburzeniami równowagi, zawrotami głowy, zaburzeniami świadomości, bólami i zmianami zwyrodnieniowymi kręgosłupa, następstwami urazów głowy, następstwami urazów szyi i tułowia i kończyn. Diagnozowane i leczone są miedzy innymi padaczki, choroby naczyniowe mózgu, choroby mięśni, choroby naczyniowe układu nerwowego, zespoły otępienie, choroby układu pozapiramidowego, choroby demielinizacyjnych, nowotwory układu nerwowego, choroba Parkinsona, wodogłowie, choroby kręgów szyjnych, inne choroby krążenia międzykręgowego.
W poradni wykonywane jest badanie: Doppler tętnic szyjnych i kręgowych. Do dyspozycji poradni pozostaje również cyfrowy aparat RTG.
Świadczeń medycznych udzielamy w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia na podstawie skierowania od lekarza podstawowej opieki zdrowotnej lub innego lekarza ubezpieczenia zdrowotnego udzielającego świadczeń na podstawie umowy z NFZ.

Usługi w Poradni są świadczone na podstawie kontraktu NFZ (bezpłatnie dla Pacjentów) oraz na zasadach komercyjnych. W przypadku wyczerpania kontraktu CM Vita z NFZ (określona ilość usług w roku), Centrum w imieniu Doktora pobiera opłatę od Pacjenta w wysokości 150 PLN. Płatność jest regulowana w gotówce w rejestracji Centrum przed przyjęciem Pacjenta.

NEUROLOGIA

Filmy pochodzą z następujących kanałów You Tube: KlinikaPodTezniami, Wylecz.to, Telewizja dla Zdrowia. Centrum nie ponosi odpowiedzialności za treści które są przedmiotem filmów. Prosimy pamiętać, że filmy mające charakter edukacyjny i informacyjny nie zastąpią diagnozy lekarza i wizyty w gabinecie.

<script>(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)})(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga');ga('create', 'UA-93905195-1', 'auto');ga('send', 'pageview');</script>