Poradnia Urologiczna

LEKARZ SPECJALISTA

dr Paweł Iberszer

Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej, NZOZ GASTROMED – specjalista urolog. Poradnia dysponuje aparatem usg. Terminy podawane są w rejestracji przychodni, zadzwoń, zapraszamy.

82 571 33 16

ZAKRES USŁUG

Usługi są świadczone komercyjnie. Poradnia zajmuje się głównie zaburzeniami
w funkcjonowaniu takich narządów jak nerki, moczowody, pęcherz moczowy, cewka moczowa jak oraz męskich organów rozrodczych. W poradni wykonujemy badania ultrasonograficzne i rentgenowskie pomagające
w rozpoznaniu schorzeń.
Do najczęściej występujących schorzeń w zakresie urologii zaliczamy problemy z oddawaniem moczu, zaburzenia potencji, infekcje układu moczowego, zapalenie gruczołu krokowego, przyrost gruczołu krokowego (prostata), kamica moczowa, zaburzenia libido, kamienie nerkowe.

Centrum Medyczne VITA w imieniu Lekarza pobiera opłatę od Pacjenta w wysokości 200 PLN. Płatność jest regulowana w gotówce w rejestracji Centrum przed przyjęciem Pacjenta.

FILM

Film pochodzi z You Tube - ZapytajUrologaPL. Centrum nie ponosi odpowiedzialności za treści, które są przedmiotem filmu. Prosimy pamiętać, że filmy mające charakter edukacyjny i informacyjny nie zastąpią diagnozy lekarza i wizyty w gabinecie.

<script>(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)})(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga');ga('create', 'UA-93905195-1', 'auto');ga('send', 'pageview');</script>