Poradnia Alergologiczna

LEKARZE SPECJALIŚCI

dr Piotr KAMIŃSKI

Szpital MSW Lublin, Grenadierów – specjalista alergolog, specjalista chorób płuc

dr Michał Palonka

SPSK4 w Lublinie

 

dr Alicja WALCZYK

Dziecięcy Szpital Kliniczny – specjalista alergolog, specjalista pediatra

Poniedziałki
Wtorki
Czwartki

15:00-19:00
12:00-16:00
16:00-20:00

82 571 33 16

ZAKRES USŁUG

Usługi w ramach NFZ oraz świadczone komercyjnie. Poradnia Alergologiczna prowadzi diagnostykę oraz leczenie dzieci i dorosłych z chorobami o podłożu alergicznym. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem astmy i innych chorób układu oddechowego, pyłkowicy i alergii pokarmowej, zaburzeń odporności, nawracających zapaleń oskrzeli i płuc a także szkoleniem chorych w zakresie leczenia lekami wziewnymi i profilaktyką chorób alergicznych.
W poradni wykonywane są testy alergiczne, badania czynnościowe płuc (spirometria), immunoterapia alergenowi (odczulanie).
Świadczeń medycznych udzielamy w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia na podstawie skierowania od lekarza podstawowej opieki zdrowotnej lub innego lekarza ubezpieczenia zdrowotnego udzielającego świadczeń na podstawie umowy z NFZ.

Usługi w Poradni są świadczone na podstawie kontraktu NFZ (bezpłatnie dla Pacjentów) oraz na zasadach komercyjnych. W przypadku wyczerpania kontraktu CM VITA z NFZ (określona ilość usług w roku), Centrum w imieniu Doktora pobiera opłatę od Pacjenta w wysokości 150 PLN. Płatność jest regulowana w gotówce w rejestracji Centrum przed przyjęciem Pacjenta. Zadzwoń i zapytaj (tel. 82 57 13 316), czy kontrakt z NFZ jeszcze obowiązuje.

FILMY O TRĄDZIKU

Filmy pochodzą z następujących kanałów You Tube: Jessica Drewnicka, stylizacjeTV
Centrum nie ponosi odpowiedzialności za treści które są przedmiotem filmów. Prosimy pamiętać, że filmy mające charakter edukacyjny i informacyjny nie zastąpią diagnozy lekarza i wizyty w gabinecie.

<script>(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)})(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga');ga('create', 'UA-93905195-1', 'auto');ga('send', 'pageview');</script>