Poradnia Chirurgii Naczyń

LEKARZ SPECJALISTA

dr Janusz RYBAK

Szpital Kliniczny 4 Lublin, Jaczewskiego, Żagiel Med, Lublin – specjalista chirurg naczyń. Terminy podawane są w rejestracji CM VITA, zadzwoń 

82 571 33 16

ZAKRES USŁUG

Usługi świadczone tylko komercyjnie. Poradnia chirurgii naczyniowej zajmuje się diagnozowaniem chorób tętnic i żył, korzystając m.in. z badania ultrasonograficznego (Duplex Doppler) z podwójnym obrazowaniem naczyń krwionośnych i oznaczeniem przepływu krwi. Badanie to umożliwia zmierzenie przepływu krwi, pokazując drożność badanych naczyń.
Chirurg naczyniowy dostosuje odpowiedni do Państwa dolegliwości plan leczenia oraz w przypadku potrzeby zakwalifikuje do leczenia zabiegowego.

Centrum Medyczne VITA w imieniu Lekarza pobiera opłatę od Pacjenta w wysokości 150 PLN. Płatność jest regulowana w gotówce w rejestracji Centrum przed przyjęciem Pacjenta.

METODA LECZENIA ŻYLAKÓW - EVRF

Film pochodzi z You Tube: Chirurgia Naczyń
Centrum nie ponosi odpowiedzialności za treści które są przedmiotem filmów. Prosimy pamiętać, że filmy mające charakter edukacyjny i informacyjny nie zastąpią diagnozy lekarza i wizyty w gabinecie.

<script>(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)})(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga');ga('create', 'UA-93905195-1', 'auto');ga('send', 'pageview');</script>