Poradnia Okulistyczna

LEKARZE SPECJALIŚCI

dr n. med. Dorota RYKWA

Klinika Okulistyczna Lublin, Chmielna – specjalista okulista.

dr Joanna WINKLER

Instytut Medycyny Wsi Lublin, Jaczewskiego – specjalista I stopnia okulistyki.

dr Marta MACIOCHA

Klinika Okulistyczna Lublin, Chmielna – lekarz okulista.

Wtorki
Czwartki
Soboty

15:00-20:00
16:00-20:00
08:30-15:00

82 571 33 16

ZAKRES USŁUG

Świadczenia – zakres usług

Usługi w ramach NFZ oraz świadczone komercyjnie. Poradnia Okulistyczna zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób oczu. Najczęstszymi problemami, z jakimi zgłaszają się pacjenci to zaburzenia widzenia, łzawienie i świąd oczu, uczucie suchości oka, bóle głowy. Wspomaga monitorowanie przebiegu nadciśnienia tętniczego i cukrzycy.
W Poradni przeprowadzane są badanie ostrości wzroku, badanie dna oka, bezdotykowe badania ciśnienia gałki ocznej, badanie pola widzenia, autorefraktacja, badanie tomografem optycznym OCT.
Świadczeń medycznych udzielamy w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia na podstawie skierowania od lekarza podstawowej opieki zdrowotnej lub innego lekarza ubezpieczenia zdrowotnego udzielającego świadczeń na podstawie umowy z NFZ.

Usługi w Poradni są świadczone na podstawie kontraktu NFZ (bezpłatnie dla Pacjentów) oraz na zasadach komercyjnych. W przypadku wyczerpania kontraktu CM Vita z NFZ (określona ilość usług w roku), Centrum w imieniu Doktora pobiera opłatę od Pacjenta w wysokości 150 PLN. Płatność jest regulowana w gotówce w rejestracji Centrum przed przyjęciem Pacjenta.

FILMY

Filmy pochodzą z następujących kanałów You Tube: INSTYTYT OKA, diagnozazdrowia, happytvpl, abczdrowiepl. Centrum nie ponosi odpowiedzialności za treści które są przedmiotem filmów. Prosimy pamiętać, że filmy mające charakter edukacyjny i informacyjny nie zastąpią diagnozy lekarza i wizyty w gabinecie.

<script>(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)})(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga');ga('create', 'UA-93905195-1', 'auto');ga('send', 'pageview');</script>