Poradnia Ortopedyczna

LEKARZE SPECJALIŚCI

dr n. med. Adnan BACHER

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie – specjalista chirurgii urazowo-ortopedycznej.

dr n. med. Anna WÓJCIK

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie – specjalista chirurgii urazowo-ortopedycznej.

dr Jadwiga ŁADZIAK

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. St. Kardynała Wyszyńskiego Lublin, Al. Kraśnicka – specjalista chirurgii urazowo-ortopedycznej.

dr Adam CZŁONKA

Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. J. Bożego, Lublin, ul. Herberta – specjalista chirurgii urazowo-ortopedyczny.

dr Tomasz URBAŃSKI

NZOZ Topolowa Lublin – specjalista chirurgii urazowo-ortopedycznej.

dr Marcin CIOŁKOWSKI

Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. J. Bożego, Lublin, ul. Herberta – specjalista chirurgii urazowo-ortopedycznej.

dr Kacper SOWA

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie – specjalista chirurgii urazowo-ortopedycznej.

dr Marcin Romanowicz

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie

Poniedziałki
Wtorki
Środy
Czwartki
Soboty

12:00-16:00
13:00-18:00
13:00-21:00
11:00-20:00
09:00-13:00

82 571 33 16

ZAKRES USŁUG

Świadczenia – zakres usług

Usługi w ramach NFZ oraz świadczone komercyjnie. Poradnia Ortopedyczna zajmuje się urazami, uszkodzeniami oraz nadzorowaniem prawidłowego rozwoju układu kostno-stawowego. Obejmuje opieką pacjentów po wszelkiego rodzaju urazach kostnych. Zajmuje się pacjentami z wadami wrodzonymi, wadami postawy oraz chorobami układu kostno-stawowego.
W Poradni przeprowadzane są badania: USG stawów. Poradnia dysponuje aparatem RTG i USG.
Świadczeń medycznych udzielamy w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia na podstawie skierowania od lekarza podstawowej opieki zdrowotnej lub innego lekarza ubezpieczenia zdrowotnego udzielającego świadczeń na podstawie umowy z NFZ.

Opłaty dla Pacjenta

Usługi w Poradni są świadczone na podstawie kontraktu NFZ (bezpłatnie dla Pacjentów) oraz na zasadach komercyjnych. W przypadku wyczerpania kontraktu CM Vita z NFZ (określona ilość usług w roku), Centrum w imieniu Doktora pobiera opłatę od Pacjenta w wysokości 150 PLN. Płatność jest regulowana w gotówce w rejestracji Centrum przed przyjęciem Pacjenta.

PORADY ORTOPEDYCZNE

Filmy pochodzą z następujących kanałów You Tube: Klinika Ortopedyczna, zdrowiewieszjakpl, Portal Zdrowia Dziecka. Centrum nie ponosi odpowiedzialności za treści które są przedmiotem filmów. Prosimy pamiętać, że filmy mające charakter edukacyjny i informacyjny nie zastąpią diagnozy lekarza i wizyty w gabinecie. 

<script>(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)})(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga');ga('create', 'UA-93905195-1', 'auto');ga('send', 'pageview');</script>