Poradnia Endokrynologiczna

LEKARZ SPECJALISTA

dr n. med. Anna DYRKA

Szpital im. J.Bożego Lublin, Biernackiego – specjalista endokrynolog, specjalista diabetolog

lek. med. Marcin LEWICKI

Klinika Endokrynologii SPSK-4 Lublin, specjalista diabetolog

Poniedziałki
Soboty

15:00-19:00
09:00-13:00

82 571 33 16

ZAKRES USŁUG

Usługi w ramach NFZ oraz świadczone komercyjnie. W poradni endokrynologicznej leczone są choroby gruczołów dokrewnych (wydzielających hormony) oraz zaburzenia hormonalne.
W poradni wykonywane są: konsultacje endokrynologiczne, zlecana konieczna diagnostyka laboratoryjna, usg tarczycy, biopsja etc.
Świadczeń medycznych udzielamy w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia na podstawie skierowania od lekarza podstawowej opieki zdrowotnej lub innego lekarza ubezpieczenia zdrowotnego udzielającego świadczeń na podstawie umowy z NFZ.

Opłaty dla Pacjenta

Usługi w Poradni są świadczone na podstawie kontraktu NFZ (bezpłatnie dla Pacjentów) oraz na zasadach komercyjnych. W przypadku wyczerpania kontraktu CM Vita z NFZ (określona ilość usług w roku), Centrum w imieniu Doktora pobiera opłatę od Pacjenta w wysokości 150 PLN. Płatność jest regulowana w gotówce w rejestracji Centrum przed przyjęciem Pacjenta.

FILMY

Filmy pochodzą z następujących kanałów You Tube: Naprotechnologia Wroclaw, HALSA13, Centrum Medyczne Damiana. Centrum nie ponosi odpowiedzialności za treści, które są przedmiotem filmów. Prosimy pamiętać, że filmy mające charakter edukacyjny i informacyjny nie zastąpią diagnozy lekarza i wizyty w gabinecie.

<script>(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)})(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga');ga('create', 'UA-93905195-1', 'auto');ga('send', 'pageview');</script>