Poradnia Ginekologiczno-Położnicza

LEKARZE SPECJALIŚCI

dr Dariusz WÓJCIK

SP Szpital Kliniczny 4 w Lublinie.

dr Malwina SYPIAŃSKA

SP Szpital Kliniczny 1 w Lublinie.

dr Dorota TERESIŃSKA

Szpital Ginekologiczno-Położniczy, Lublin, Lubartowska – specjalista ginekolog.

Poniedziałki
Wtorki
Środy
Piątki

09:00-14:00
10:00-14:00
09:00-20:00
15:30-20:30

82 571 33 16

POŁOŻNE

Paulina Kasprzak

położna środowiskowa.

Monika Konowałek

położna

ZAKRES USŁUG

Usługi w ramach NFZ oraz świadczone komercyjnie. Do poradni nie jest wymagane skierowanie.W Poradni Ginekologiczno-Położniczej udzielane są porady specjalistyczne w zakresie chorób kobiecych, wraz z konieczną diagnostyką tj. badaniami cytologicznymi i mikrobiologicznymi, badaniami gruczołów piersiowych, ultrasonografii narządu rodnego z użyciem głowicy dopochwowej i przezbrzusznej. Prowadzona jest między innymi diagnostyka i leczenie stanów zapalnych szyjki macicy, pochwy i przydatków, diagnostyka i leczenie niepłodności, leczenie zaburzeń endokrynologicznych, poradnictwo w zakresie antykoncepcji oraz hormonalnej terapii zastępczej.
Poradnia realizuje kompleksową opieką nad kobietami w ciąży poprzez okresową kontrolę stanu zdrowia kobiety, przebiegu ciąży, rozwoju i stanu płodu. Poradnia zapewnia diagnostykę ultrasonograficzną w czasie ciąży, badania cytologiczne oraz badania laboratoryjne. W poradni wykonywane są zabiegi krioterapii a także badania USG (transwaginalne, ciąży, 4D), KTG przy użyciu specjalistycznego sprzętu medycznego. Świadczeń medycznych udzielamy w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Usługi w Poradni są świadczone na podstawie kontraktu NFZ (bezpłatnie dla Pacjentów) oraz na zasadach komercyjnych. W przypadku wyczerpania kontraktu CM Vita z NFZ (określona ilość usług w roku), Centrum w imieniu Doktora pobiera opłatę od Pacjenta w wysokości 150 PLN. Płatność jest regulowana w gotówce w rejestracji Centrum przed przyjęciem Pacjenta.

FILM

Film pochodzi z You Tube - Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr. Wł. Biegańskiego. Centrum nie ponosi odpowiedzialności za treści, które są przedmiotem filmu. Prosimy pamiętać, że filmy mające charakter edukacyjny i informacyjny nie zastąpią diagnozy lekarza i wizyty w gabinecie.

<script>(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)})(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga');ga('create', 'UA-93905195-1', 'auto');ga('send', 'pageview');</script>