Najlepsi w regionie – Hipokrates 2023, 2022, 2021

2023 rok

W plebiscycie Kuriera Lubelskiego "HIPOKRATES 2023" wygraliśmy w kilku kategoriach. Szczegóły publikujemy poniżej. Bardzo dziękujemy wszystkim biorącym udział w głosowaniu.

CM VITA w Urszulinie

1 miejsce

w powiecie włodawskim, 1 miejsce w naszym województwie, a 7 w całym kraju

Centrum Medyczne VITA

Kategoria - najlepszy Gabinet/ Przychodnia roku 2023

1, 2 i 3 miejsce

w powiecie włodawskim oraz 1 i 2 miejsce w naszym województwie

dr Milena Skrętowicz, dr Magdalena Dubel, dr Katarzyna Witkowska

Kategoria - Pediatra roku 2023

Galeria zdjęć

Film

2022 rok

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że cztery najwyższe miejsca w plebiscycie Kuriera Lubelskiego "HIPOKRATES 2022" na najlepszego Pediatrę w powiecie włodawskim zajęły lekarki z naszego Centrum. Bardzo dziękujemy wszystkim Pacjentkom i Pacjentom, którzy zagłosowali na swoją ulubioną panią doktor.

1 miejsce

w powiecie włodawskim

dr Milena Skrętowicz, pediatra

Ważne: pani doktor zajęła 2 miejsce w całym województwie lubelskim. Gratulujemy!

2 miejsce

w powiecie włodawskim

dr Klaudia Janocińska, pediatra

3 miejsce

w powiecie włodawskim

dr Karolina Parysek-Wójcik, pediatra

4 miejsce

w powiecie włodawskim

dr Magdalena Dubel, pediatra

Laureaci w innych kategoriach.

CM VITA w Urszulinie

1 miejsce

w powiecie włodawskim

Centrum Medyczne VITA

Kategoria - najlepszy Gabinet/ Przychodnia roku 2022

1 miejsce

w powiecie włodawskim

Renata Baj

Kategoria - Pielęgniarka roku 2022

1 miejsce

w powiecie włodawskim

dr Marta Zgierska

Kategoria - Stomatolog roku 2022

Hipokrates - więcej o plebiscycie.

Zdrowie dla każdego z nas jest najważniejsze. Gdy je tracimy, szukamy lekarza, któremu możemy zaufać ze względu na jego doświadczenie i podejście do pacjenta. Gdy konieczny jest zabieg, szukamy najlepszego specjalisty i chcemy, by opiekowała się nami fachowa i sympatyczna pielęgniarka. Regularnie odwiedzamy stomatologa, od którego oczekujemy, aby starannie i trwale wyleczył nasze zęby. Fizjoterapeuci dbają o naszą sprawność fizyczną. Gdy kupujemy lekarstwa w aptece, liczymy na dobrą radę farmaceuty.

Od pracowników ochrony zdrowia oczekujemy, aby byli cierpliwi, sympatyczni, pełni empatii i kultury osobistej. Tacy właśnie lekarze, pielęgniarki i położne oraz farmaceuci zostaną nagrodzeni w Plebiscycie Medycznym HIPOKRATES. Kandydatów do nagród nominowali, a teraz laureatów wybiorali Ci, którzy najlepiej znają medyków - ich pacjenci. Zaszczytne tytuły zostały przyznane najpierw w każdym mieście i powiecie, później na szczeblu wojewódzkim. Wybraliśmy także laureatów ogólnopolskiego finału.

- Największy w Polsce plebiscyt medyczny powrócił po przerwie wymuszonej pandemią koronawirusa - mówi Bogusław Kaczmarek, pomysłodawca plebiscytu. - Dzięki ofiarności i poświęceniu pracowników systemu ochrony zdrowia, przetrwaliśmy ten trudny czas. Wróciliśmy do plebiscytu i akcji redakcyjnej poświęconej służbie zdrowia w naszym regionie.

W tym roku nie zabrakło dobrze znanych elementów naszej akcji. Najpierw mieszkańcy naszego regionu nominowali do nagród pracowników systemu opieki zdrowotnej. Później rozpoczęło się głosowanie, a we wrześniu, do całego nakładu gazety dołączyliśmy specjalny dodatek, w którym zaprezentowaliśmy wszystkich kandydatów do nagród. Teraz statuetki i nagrody zostaną wręczone podczas uroczystej gali, która odbędzie się w listopadzie. Gali będzie towarzyszyć debata medyczna.

Strona organizatora plebiscytu > https://kurierlubelski.pl/hipokrates-2022-za-nami-ogolnopolski-final-akcji-wybralismy-pracownikow-roku-ochrony-zdrowia/ar/c14-16485835

2021 rok

Miło nam poinformować, że nasze centrum zajęło I miejsce w powiecie włodawskim i III miejsce w całym województwie. Państwa zdaniem jesteśmy najlepsi w regionie.

Zostaliśmy zaproszeni przez redakcję Kuriera Lubelskiego na galę we wrześniu. Łącząc pozdrowienia jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkich, którzy wzięli udział w głosowaniu.

Ze strony Kuriera Lubelskiego:

"Głosowanie w wielkim plebiscycie medycznym HIPOKRATES 2019 zakończyło się. Czytelnicy wybierali najbardziej godnych polecenia lekarzy, pielęgniarki, położne, przychodnie i szpitale w województwie lubelskim. Pracowników roku służby zdrowia województwa lubelskiego wybierali pacjenci. Na zwycięzców czekają prestiżowe tytuły, statuetki oraz cenne nagrody, które wręczymy podczas uroczystej gali, która odbędzie się na początku września."

Źródło - Kurier Lubelski

 

Post Author: CM Vita