Poradnia Preluksacyjna

LEKARZE SPECJALIŚCI

dr n. med. Adnan BACHER

Dziecięcy Szpital Kliniczny Lublin, Chodźki – specjalista chirurgii urazowo-ortopedycznej

dr n. med. Anna WÓJCIK

Dziecięcy Szpital Kliniczny Lublin, Chodźki – specjalista chirurgii urazowo-ortopedycznej

dr Kacper Sowa

Dziecięcy Szpital Kliniczny Lublin

dr Marcin Romanowicz

Dziecięcy Szpital Kliniczny Lublin

Wtorki
Soboty

9:00-13:00
08:30-13:00

82 571 33 16

ZAKRES USŁUG

Usługi w ramach NFZ oraz świadczone komercyjnie. Poradnia Preluksacyjna zajmuje się profilaktyką i diagnostyką stawów biodrowych u noworodków i niemowląt w kierunku rozwojowej dysplazji oraz oceną rozwoju motorycznego dzieci wraz z konieczną diagnostyką USG i RTG. W Poradni przeprowadzane są badania USG bioderek dziecięcych. Poradnia dysponuje aparatem RTG i USG.

Usługi w Poradni są świadczone na podstawie kontraktu NFZ (bezpłatnie dla Pacjentów) oraz na zasadach komercyjnych. W przypadku wyczerpania kontraktu CM Vita z NFZ (określona ilość usług w roku), Centrum w imieniu Doktora pobiera opłatę od Pacjenta w wysokości 150 PLN. Płatność jest regulowana w gotówce w rejestracji Centrum przed przyjęciem Pacjenta.

FILM

Film pochodzi z You Tube - Siostra Ania. Centrum nie ponosi odpowiedzialności za treści, które są przedmiotem filmu. Prosimy pamiętać, że filmy mające charakter edukacyjny i informacyjny nie zastąpią diagnozy lekarza i wizyty w gabinecie.

<script>(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)})(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga');ga('create', 'UA-93905195-1', 'auto');ga('send', 'pageview');</script>