Rehabilitacja

Od Poniedziałku
do Piątku

08:00-19:00

82 57 13 016

Centrum Medyczne VITA (rehabilitacja Urszulin) - Dział Fizjoterapii oferuje swoim Pacjentom zabiegi z następujących dziedzin: Masaże, Hydroterapia, Fizykoterapia, Kinezyterapia. Zabiegi są bezpłatne, jeśli Pacjent przedstawi skierowanie od lekarza ubezpieczenia zdrowotnego w tym lekarza POZ. Pacjent ma prawo do fizjoterapii - w cyklu terapeutycznym do 10 dni zabiegowych, nie więcej niż 5 zabiegów (procedur) dziennie.

Należy pamiętać, ze takie skierowanie jest ważne tylko 30 dni od daty wystawienia! Do tego czasu Pacjent powinien zarejestrować się w dziale fizjoterapii. Realizujemy abonamenty medyczne dla firm ubezpieczeniowych: PZU Zdrowie, MEDICOVER.

Wykonujemy też zabiegi odpłatne dla Pacjentów chcących skorzystać z naszej oferty zabiegów rehabilitacyjnych celem poprawienia swojego zdrowia.

Osobno wyszczególniliśmy zabiegi przeprowadzane na urządzeniach innowacyjnych. Niestety nie są to zabiegi refundowane przez NFZ ale zdecydowanie przyśpieszają proces dochodzenia do zdrowia.

Fragment artykułu dotyczącego rehabilitacji i skierowań:

"Czas ważności skierowania na zabiegi fizjoterapeutyczne wynosi 30 dni. Skierowanie traci ważność w przypadku, gdy nie zostało zarejestrowane w gabinecie/zakładzie rehabilitacji w terminie 30 dni od daty wystawienia.
Rehabilitacja lecznicza realizowana jest:

I. W warunkach ambulatoryjnych:

a) porada lekarska rehabilitacyjna,
b) fizjoterapia ambulatoryjna (wizyta fizjoterapeutyczna, zabieg fizjoterapeutyczny).

II. W warunkach domowych:

a) porada lekarska rehabilitacyjna,
b) fizjoterapia domowa (wizyta fizjoterapeutyczna, zabieg fizjoterapeutyczny).

III. W warunkach ośrodka lub oddziału dziennego:

a) rehabilitacja ogólnoustrojowa, w tym rehabilitacja dla określonej grupy pacjentów,
w szczególności po leczeniu raka piersi, ze stwardnieniem rozsianym, z dysfunkcją ręki,
z obrzękiem limfatycznym o różnej etiologii i umiejscowieniu
b) rehabilitacja dzieci z zaburzeniami wieku rozwojowego,
c) rehabilitacja osób z dysfunkcją narządu słuchu i mowy,
d) rehabilitacja osób z dysfunkcją narządu wzroku,
e) rehabilitacja kardiologiczna,
f) rehabilitacja pulmonologiczna (...)"

... więcej przeczytasz tutaj: http://www.nfz-lublin.pl/zasady_udzielania_swiadczen_zdrowotnych

Rehabilitacja Urszulin / Zabiegi przeprowadzane są na nowoczesnym sprzęcie w większości firmy BTL. Posiadamy certyfikat ISO 9001 na zabiegi rehabilitacyjne

<script>(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)})(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga');ga('create', 'UA-93905195-1', 'auto');ga('send', 'pageview');</script>