Poradnia Kardiologiczna

LEKARZE SPECJALIŚCI

dr Łukasz SIUDAK

1 Wojskowy Szpital Kliniczny – specjalista kardiolog

dr Olga Grzegorczyk-Nużka

1 Wojskowy Szpital Kliniczny

dr Agnieszka MACIOCHA

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny

dr n. med. Piotr PARCHETA

Szpital Kliniczny 4 Lublin, Jaczewskiego – specjalista kardiolog

dr Dominika KOWALCZYK

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny

dr Sergiusz NOWAK

1 Wojskowy Szpital Kliniczny

 

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota

9-13 i 16-20
9:00-15:00
8:30-15:00
9:00-15:00
8:00-14:00
9:00-15:00

82 571 33 16

ZAKRES USŁUG

Świadczenia – zakres usług

Usługi w ramach NFZ oraz świadczone komercyjnie. W poradni kardiologicznej – leczenie i diagnostyka wad wrodzonych i nabytych serca, zaburzeń rytmu serca, pierwotnych i wtórnych chorób mięśnia sercowego.
W poradni wykonywane są: konsultacje kardiologiczne, próby wysiłkowe, badania „echa serca” nowoczesnym echokardiografem VIVID 5, 24-godzinne monitorowanie zapisu elektrokardiograficznego metodą Holtera EKG i RR, badanie radiologiczne klatki piersiowej.
Świadczeń medycznych udzielamy w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia na podstawie skierowania od lekarza podstawowej opieki zdrowotnej lub innego lekarza ubezpieczenia zdrowotnego udzielającego świadczeń na podstawie umowy z NFZ.

Opłaty dla Pacjenta

Usługi w Poradni są świadczone na podstawie kontraktu NFZ (bezpłatnie dla Pacjentów) oraz na zasadach komercyjnych. W przypadku wyczerpania kontraktu CM Vita z NFZ (określona ilość usług w roku), Centrum w imieniu Doktora pobiera opłatę od Pacjenta w wysokości 150 PLN. Płatność jest regulowana w gotówce w rejestracji Centrum przed przyjęciem Pacjenta.

CHOLESTEROL, CUKRZYCA

Filmy pochodzą z następujących kanałów You Tube: Centrum MED-PRO; Świat Zdrowia.pl; Zippa Zdrowie. Centrum nie ponosi odpowiedzialności za treści, które są przedmiotem filmów. Prosimy pamiętać, że filmy mające charakter edukacyjny i informacyjny nie zastąpią diagnozy lekarza i wizyty w gabinecie.

<script>(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)})(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga');ga('create', 'UA-93905195-1', 'auto');ga('send', 'pageview');</script>