Szczepienia w CM VITA

Centrum Medyczne VITA prowadzi populacyjny punkt szczepień od 25 stycznia br. Do końca kwietnia podaliśmy ponad 1 tysiąc dawek.

Nie stwierdziliśmy i nie zgłoszono nam żadnych niepożądanych odczynów poszczepiennych.

W naszym punkcie szczepień zawsze kwalifikuje lekarz, a często by usprawnić proces szczepień dwóch lekarzy. Zespół szczepiący uzupełnia posiadająca wszelkie kwalifikacje pielęgniarka.

Obecnie podajemy szczepionkę Corminaty firmy PFIZER - szczepionka mRNA przeciw COVID-19

Pamiętaj

Szczepienie przeciw COVID-19 jest bezpłatne. Każdy, kto zostanie zakwalifikowany do szczepienia przez lekarza i będzie zaszczepiony, otrzyma potwierdzenie przyjęcia pierwszej dawki preparatu wraz z informacją o dacie podania drugiej dawki.

Nie ma rejonizacji Pacjentów. Każdy może sobie wybrać miejsce, gdzie podda się szczepieniu 1 dawką szczepionki. Przyjeżdżają do nas nie tylko Pacjenci z województwa lubelskiego (głównie z Lublina, Chełma, Krasnegostawu czy Świdnika), ale także z ościennych, z takich miejsc jak Warszawa, Otwock, czy Biała Podlaska.

Potrzebny jest numer PESEL, a następnie – w zależności od wybranego sposobu rejestracji: adres mailowy i/ lub numer telefonu. Należy też podać kod pocztowy swojego miejsca zamieszkania.

Od 10 maja br wszystkie osoby pełnoletnie będą miały wystawione e-skierowania na szczepienia.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Post Author: CM Vita